top of page

HERFST SESSIES 2025

DSC_6260-Verbeterd-NR-web_edited_edited.jpg

In de maanden oktober en november zullen de kleuren van de natuur weer veranderen. Deze periode is misschien wel de mooiste tijd van het jaar voor een fotosessie in het bos! 

Voor de herfst fotosessies heb ik 2 mooie bosgebieden uitgekozen. Bij het boeken van een sessie kan er gekozen worden tussen een locatie in de regio Hilversum of een locatie op de Veluwe.​ Liever een andere locatie? In sommige gevallen is dit mogelijk in overleg en tegen reiskostenvergoeding. 

DSC_8875-Verbeterd-NR-nologo.jpg

De kosten van de herfst sessies zijn 245 inclusief 5 bewerkte foto's. Extra foto's zijn bij te bestellen voor €25 per stuk via een nabesteloverzicht. 

 

Wil jij een datum reserveren? Vul dan onderstaand formulier in. Ik zal zo snel mogelijk contact met je opnemen voor het reserveren van een datum. 

Op zaterdag 8 November organiseer ik in samenwerking met Paws of Joyce Photography de Workshop 'The Essence of Autumn'.

 

Liever een 1 op 1 workshop? Vul voor een privé workshop het formulier in op de workshop pagina en geef aan dat het gaat om een herfst workshop gaat in het formulier.

 

Let op! het aantal privé workshop plekken in deze maanden is beperkt

Liever een fotografie workshop in de herfstperiode?

AANVRAAGFORMULIER

Vul onderstaand formulier in voor het boeken van een herfst fotosessie

Foto van hond (optioneel)
Upload supported file (Max 15MB)

Bedankt voor je aanvraag! Ik neem zo snel mogelijk contact met je op. Na 48 uur niks ontvangen? Kijk dan voor de zekerheid even in de ongewenste email map of stuur mij een berichtje via Instagram of Facebook 

bottom of page